Cody McClain Brown – Propuh, papuče i punica

Objavljeno:
Cody McClain Brown – Propuh, papuče i punica

Propuh, papuče i punicaSimptomi:  Zanimaju vas kulturne različitosti između Hrvatske i Amerike? Želite promotriti hrvatsko društvo iz drugačije perspektive?

Terapija: Uspavani svakodnevicom više nismo svjesni svega onoga što Cody McClain Brown, ponosni splitski zet i priučeni Zagrepčanin, fantastično zapaža. Uspoređujući hrvatski i američki način života, Brown u knjizi daje novu dimenziju dijelovima hrvatske kulture i mentaliteta koje sami više ne primjećujemo. Tako se osvrće na segmente hrvatske kulture koji ga jednostavno fasciniraju, bilo da se radi o višesatnom ispijanju kava, strahu od propuha ili pak susjedima koji sve vide i znaju i koji su uvijek tu negdje u blizini. S druge strane, vrlo živopisno opisuje i one malo problematičnije “fenomene” u Hrvatskoj, poput beskrajnih čekanja u redovima, kao i kojekakve veze koje se u Hrvatskoj naveliko “koriste”. Pored knjige, njegove tekstove možete čitati i na blogu: http://zablogreb.blogspot.com/.

Pretraživanje kataloga

Nothing from 3. prosinca 2020. to 3. siječnja 2021..

Preskoči na sadržaj