OBAVIJEST ZA KORISNIKE!

OBAVIJEST ZA KORISNIKE!

Dragi korisnici, molimo vas za razumijevanje i strpljenje!

Odluka Stožera civilne zaštite RH od 12.11.2021. koja stupa na snagu 16.11.2021. odnosi se i na narodne knjižnice kao ustanove čiji su osnivači lokalne samouprave.

Sukladno tim odlukama osobe starije od 16 godina koje posjeduju važeću EU digitalnu COVID potvrdu ili važeći negativan test mogu ući u prostor Knjižnice.

Molimo vas da prilikom dolaska u Knjižnicu ponesete svoje potvrde koje ćete pokazati na posudbeno-informacijskom pultu.

Za korisnike koji ne posjeduju potvrde nastojimo prilagoditi naše usluge! Pitajte nas, javite nam se i pokušat ćemo zajednički pronaći rješenje!

Korisnici koji ne posjeduju valjane potvrde mogu koristiti usluge posudbe i povrata knjižnične građe na zahtjev, odnosno rezervacijom putem elektroničke pošte, aplikacije mKnjižnica ili telefonskim putem.

Rezervacija knjiga e-mailom:

Rezervacija putem korisničkog profila za registrirane korisnike:

Rezervacija knjiga telefonom:

Odjel za odrasle 043 243 065

Studijski odjel 043 241 490

Dječji odjel 043 244 447

Područna knjižnica Nova Rača:  099 531 38 04

Bibliobus: 098 922 05 09

Rezervacija putem aplikacije mKnjiznica :

GOOGLE PLAY

Apple Store

Iznimno od pravila Knjižnice, građu za članove Knjižnice koji nemaju potrebnu potvrdu mogu posuditi i članovi obitelji  uz predočenje članske iskaznice korisnika, a isto vrijedi i za povrat građe. Korisnici će moći vratiti građu i odlaganjem u kutije koje će se nalaziti kod ulaza.