PRIJAVE NA ZERO WASTE RADIONICU

PRIJAVE NA ZERO WASTE RADIONICU

Želiš naučiti kako kupovati bez otpada?

Želiš znati koje su esencijalne potrebe jednog održivog kućanstva?

Želiš kod kuće izraditi ukusno mlijeko i namaze?

Pridruži nam se na drugoj u nizu ZERO WASTE radionica u Knjižnici!

Više informacija i prijava na poveznici :

Za sudjelovanje je potrebno ispuniti prijavnicu najkasnije do 16. lipnja 2021.

Gdje?  Čitaonica Narodne knjižnice „Petar Preradović“ Bjelovar – PRIZEMLJE

Kada? 18. lipnja 2021. u 17h

Tko?    Radionicu i predavanje će održati Anamarija Prgomet iz inicijative Zero waste Croatia.

PAR RIJEČI O VODITELJICI RADIONICE:
Anamariju Prgomet je veganstvo dovelo do minimalizma i života bez otpada. Strastvena skupljačica antikviteta, starih knjiga i šešira s buvljaka se zasitila svega što ju okružuje i shvatila da ne želi ignorirati činjenicu da se mali broj otpada reciklira. Stoga kreće živjeti bez otpada i pokreće inicijativu Zero waste Croatia s željom da inspirira svoju okolinu. Kroz inicijativu pokreće veselu čistku – akciju čišćenja javnih površina u gradu Zagrebu, Sharing is caring – platformu za razmjenu uporabnih predmeta, usluga i znanja rasprostranjenu po cijeloj Hrvatskoj, Život – prvi hrvatski zero waste veganski klupski caffe i ostvaruje suradnje sa srodnim udrugama u Hrvatskoj i regiji kroz predavanja, tribine, radionice i ekološke akcije.