Ljeto na Dječjem odjelu

Ljeto na Dječjem odjelu

Od 4. srpnja do 2. rujna 2022. održavat će se program “Ljeto na Dječjem odjelu”.

” ŠTO ZNAM JA, ZNAT ĆEŠ I TI ” je ciklus tečajeva za djecu i mlade. Molimo sve zainteresirane da se prijave na Dječjem odjelu.

TEČAJEVI U SRPNJU

• od 4.do 15. 7. TEČAJ PLESA / voditelj Leon Grgić
    • od 18. do 29.7. TEČAJ GLUME / voditeljica Valentina Đurin

TEČAJ U KOLOVOZU

• od 1. do 26. 8. TEČAJ BORILAČKIH VJEŠTINA voditeljice: Rea Konjević, Paulina Kovačević, Lucija Hajduković, Petra Klen i Viktorija Oslovar
  • Svaki dan od ponedjeljka do subote u vremenu od 9 do 12 sati program KNJIGRAONICA

Uz društvene, didaktičke i računalne igre, raznovrsne zabavne i edukativne materijale djeca mogu prosvesti slobodno vrijeme.

ČITAONICA – IGRAONICA program čitanja priča u središnjem gradskom parku (BOHO PARK)

• svake subote od 10 do 11 sati (u slučaju kiše program će se održati u prostoru Društva Naša djeca).

Za srpanj i kolovoz u pripremi  su izložbe “Preporuke za ljetno čitanje”, “Titanic: katastrofa na moru” u suradnji s DV Osmijeh i “Upoznajte naše ljubimce.

LJETNO RADNO VRIJEME IGRAONICE:

• MJEŠOVITA GRUPA (od 3 do 7 godina)
    • ponedjeljak i srijeda od 10 do 11:30 sati
  • PRVA IGRAONICA (od 0 do 3 godine)
    • utorak i četvrtak od 10 do 11 sati