Književna tribina UČITAVANJE U BJELOVARU: Elena Dvoraček i Lorena Marušić

Književna tribina UČITAVANJE U BJELOVARU: Elena Dvoraček i Lorena Marušić

Književna tribina Učitavanje, koja se redovito održava u zagrebačkoj Booksi, predstavlja mlade i neafirmirane pjesnike i prozaike, one čiji je prijem kod šire publike još uvijek u procesu učitavanja. Moderatori tribine su pjesnik Vigor Vukotić i prozaik Martin Majcenović, obojica članovi Književne grupe 90+ koja ima izdanu zbirku pjesama i kratkih priča “Netko podvikne, djeca odrastu” u nakladništvu Frakture, a koju možete posuditi i u našoj Knjižnici.

Martin i Vigor nam dolaze u Bjelovar učitati dvije mlade bjelovarske autorice – ELENU DVORAČEK i LORENU MARUŠIĆ – čiji književni tekstovi još nisu, barem zasad, objavljeni. Dođite u srijedu, 30. lipnja 2021. u Boho park u 19h na književnu tribinu i upoznajte se s njihovim pisanjem.