Nicholas Sparks – U tvojim očima

Objavljeno:
Nicholas Sparks – U tvojim očima

Simptomi: Želite pročitati neki dobar novi ljubavni roman, koji nije samo obični ljubić?

Terapija: Prošlost Colina Hancocka prepuna je loših odluka i samo jedan pogrešan korak dijeli ga od zatvora. Ima dvadeset i osam godina i usredotočen je na dovršetak studija, a zadnje što želi je ozbiljna veza. Maria Sanchez, kći meksičkih imigranata, tamnokosa je ljepotica s naizgled savršenom karijerom. Međutim, Maria ima traumatičnu povijest zbog koje se vratila u svoj rodni grad i zbog koje propituje sve ono u što je nekoć vjerovala. Slučajan susret na kišnoj cesti promijenit će tijek Colinova i Marijina života, dovodeći u pitanje predrasude koje su imali jedno o drugom, a, naposljetku, i o sebi.

Nicholas Sparks je jedan od autora čiji se romani čitaju u jednom dahu. Napisao je preko 18 knjiga, koje su se predale u preko 80 milijuna primjeraka širom svijeta. Neki od romana poslužili su i kao predlošci za filmove. Sparksove priče nisu jednostavne i ništa nije onako kako se na prvi pogled čini.

Pretraživanje kataloga

Nothing from 26. studenoga 2020. to 26. prosinca 2020..

Preskoči na sadržaj