Svečano otvorena izložba “Pogled iznutra” Hane Berak

Objavljeno:
Svečano otvorena izložba “Pogled iznutra” Hane Berak

U subotu 4.7.2020. u Boho parku kao dio programa Bjelovarskog kulturnog ljeta 2020. svečano je otvorena izložba “Pogled iznutra” naše mlade sugrađanke Hane Berak. Hana je dvanaesta autorica u ciklusu Krea(r)tive kojim Knjižnica pruža mladima prostor za predstavljanje, stručnu podršku i vidljivost u medijima i na društvenim mrežama.

„Pogled iznutra“ izložba je njezinih likovnih radova – portreta i autorportreta, slika pejzaža i mrtve prirode – nastalih u periodu od 2015. do danas.
O Haninim radovima govorili su Tina Gatalica i prof. Miroslav Brletić, a ugođaj su upotpunili vionilisti Lorena Radičević i Luka Baranašić.

Dio radova pogledajte na fotografijama, a ostale možete osjetiti i vidjeti od 1. do 31. srpnja u prizemlju i na Studijskom odjelu Knjižnice, Trg Eugena Kvaternika 11.
Fotografije: Javorka Pangerčić

Pretraživanje kataloga

Nothing from 3. prosinca 2020. to 3. siječnja 2021..

Preskoči na sadržaj