SVA LICA JEDNOG PISCA radionice kreativnog pisanja za odrasle

SVA LICA JEDNOG PISCA radionice kreativnog pisanja za odrasle

Voditeljica: Ana Đokić
Organizator: Narodna knjižnica „Petar Preradović“ Bjelovar
Mjesto održavanja: online i prema interesu polaznika jedan susret uživo
4 radionice u razdoblju od 15.10. do 15.11.2020.
Za korisnike Knjižnice radionice su besplatne, a broj polaznika je ograničen.

O VODITELJICI RADIONICE – Književnica Ana Đokić, uz romane i drame objavljene i izvedene u Hrvatskoj i inozemstvu, objavila je preko dvadeset slikovnica za koje je dobila više nacionalnih i međunarodnih književnih priznanja, od kojih izdvajamo književnu nagradu Grigor Vitez, nagradu za najbolju hrvatsku slikovnicu Ovca u kutiji, te međunarodno priznanje White Ravens. Uz pisanje i uređivanje knjiga, aktivno se bavi promoviranjem suvremenih hrvatskih i inozemnih slikovnica i njihovih autora na književnim festivalima koje organizira u zemlji i svijetu. Vodi radionice kreativnog pisanja u Hrvatskoj i inozemstvu (Zagreb, Pazin, Šibenik, Sarajevo, Beč, Berlin). Dugogodišnja je voditeljica književnih projekata koji se odvijaju pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Ureda za kulturu Grada Zagrebu. Živi i radi u Zagrebu kao profesionalni pisac.

Ukoliko ste zainteresirani za radionice, molimo vas popunite obrazac kako bismo vas mogli kontaktirati najkasnije do 25.9.2020.

Obrazac za prijavu

Pretraživanje kataloga

Nothing from 24. studenoga 2020. to 24. prosinca 2020..

Preskoči na sadržaj