Pazi knjiga! – Festival knjige i književnosti održan u Bjelovaru

Objavljeno:
Pazi knjiga! – Festival knjige i književnosti održan u Bjelovaru
U srijedu 21. listopada u središnjem gradskom parku održan je 17. Festival knjige i književnosti za djecu i mlade Pazi, knjiga! .
Program se održava diljem Hrvatske kontinuirano od 2004. godine pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture i medija RH i Grada Zagreba. Jedan od glavnih ciljeva Festivala je poticanje čitanja kod djece i uspostavljanje komunikacije između književnika, ilustratora, umjetnika te djece i mladih koji su aktivni sudionici samog programa.
Naše gošće bile su književnica, ilustratorica, voditeljica raznih kulturnih i književnih programa Irena Zelena i književnica, ilustratorica, scenografkinja, umjetnica i izvođačica u predstavama Nikolina Manojlović Vračar.
Predstavljene su dvije zbirke pjesama Irene Zelene Kad si sretan i Imati sve. Irena je čitala stihove iz svojih zbirki, a Nikolina je zabavljala učenike 3. a II. OŠ uz sviranje gitare i “repanje” na Irenine stihove te ih poticala na suradnju i razgovor. O ugodnoj atmosferi i super zabavi, učenici su i nakon susreta prepričavali i izmjenjivali svoje dojmove.

Pretraživanje kataloga

Nothing from 30. studenoga 2020. to 31. prosinca 2020..

Preskoči na sadržaj