Otvorenje izložbe „Dis-moi dix mots“

Otvorenje izložbe „Dis-moi dix mots“

U ponedjeljak, 27.11.2023. na Studijskom odjelu Knjižnice otvorena je izložba „Dis-moi dix mots“. Otvorena je u sklopu međužupanijskog stručnog skupa „Strani jezici i dvojezičnost od vrtića do škole“ u suorganizaciji s Francuskim veleposlanstvom/Francuskim institutom i Dječjim vrtićem Bjelovar. Izloženi su dječji likovni radovi koji su bili prijavljeni na istoimeni natječaj te se mogu pogledati nagrađeni radovi Dječjeg vrtića Ciciban iz Bjelovara i Dječjeg vrtića Savica iz Zagreba u kategoriji dječjih vrtića.

Otvorenju su prisustvovali:

• Benoit Le Devedec, ataše za jezičnu i obrazovnu suradnju, Francusko veleposlanstvo/Francuski institut u Hrvatskoj
  • Ana Luketić, mag. praesc. educ.; Martina Krežman, odgojitelj mentor i Valentina Opić, mag. praesc. educ., ravnateljica DV Savica, Zagreb
  • mr.sc. Branka Biketa Caktaš, stručna suradnica pedagog i Dijana Rajković, odgojiteljica djece rane i predškolske dobi, DV Ciciban, Bjelovar
  • Vjeruška Štivić, viša knjižničarka, ravnateljica Narodne knjižnice „Petar Preradović“