Kulturno-povijesno blago grada Bjelovara na portalu eMajstor

Kulturno-povijesno blago grada Bjelovara na portalu eMajstor

Internetski portal eMajstor objavio je članak o Bjelovaru pod nazivom Obilazak kulturno-povijesnog blaga grada Bjelovara. Projekt kojim se želi podržati gradove i općine u promociji lokalnih arhitektonskih znamenitosti pokrenuo je DaiBau International d.o.o. objavljivanjem u e-časopisu eMajstor.

Kratkim tekstovima i popratnim slikama obuhvaćni su  Bjelovarski paviljon i četiri kipa zaštitnika – simbola grada Bjelovara, Katedrala sv. Terezije Avilske koja dominira središnjim parkom, Dom kulture – središte kulturnog života u Bjelovaru, Sokolana – najstariji sportski objekt u Bjelovaru i Crkva sv. Trojice – ikonostas renomiranih slikara.

Pročitajte članak, možda doznate neku novu činjenicu o povijesti našeg lijepog grada.