3 razloga zašto je godišnja članarina najbolji poklon ispod bora

3 razloga zašto je godišnja članarina najbolji poklon ispod bora

U pripremi smo za jedan od najvećih kršćanskih blagdana – Božić. Vrijeme za obitelj, prijatelje i voljene ljude. Ukoliko još niste odabrali najbolji poklon za vaše najmilije nadamo se da ćemo vam dati ideju i otkriti vam zašto je godišnja članarina u knjižnici najbolji poklon ispod bora.

1. 365 dana! Članarina u knjižnici je poklon koji će se koristiti tijekom cijele godine. Nije ograničen broj dolazaka i posudbi, nema dodatnih skrivenih troškova. Samo nemojte kasniti s povratom građe 😉
  2. 156 825 knjiga! Niste poklonili jednu knjigu, poklonili ste 156 825 knjiga. Toliko novih priča, svjetova, ideja i znanja na jednom mjestu. I tu spominjemo samo knjige – ali knjižnica osigurava i pristup filmovima, glazbenim albumima, časopisima, zvučnim knjigama, video igrama, micro:bitovima…
  3. Koristite knjižnicu da obavite poslove! Knjižnica nudi niz programa i usluga. Je li u vašem pisaču nestalo tinte? Svratite u knjižnicu i iskoristite uslugu printanja. Trebate li skenirati neke važni dokumente? Možete to obaviti u knjižnici. Pišete ocjenski rad i trebate literaturu? Knjižničari će vam sve pripremiti. Trebate mir i tišinu za učenje? Koristite prostore za individualni rad. Vašoj djeci je dosadno i trebaju izvanškolsku aktivnost? Povedite ih u knjižnicu i uključite u programe Dječjeg odjela. Dolazak u knjižnicu će potaknuti vašu kreativnost, zantiželju i omogućiti vam susrete s istomišljenicima, ali i sklapanje novih prijateljstava neovisno o tom imate li 0 ili 99 godina.

Knjižnica je puno više od prostora s knjigama! Vaše mogućnosti s knjižničnom karticom doslovno su neograničene.