Potpisan ugovor za projekt “Čitanjem do uključivog društva – Moja putujuća knjižnica”

Danas je ravnateljica knjižnice Vjeruška Štivić u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici potpisala ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za provedbu projekta Čitanjem do uključivog društva – Moja putujuća knjižnica. Projekt financira Europski socijalni fond i Ministarstvo kulture i medija Republike Hrvatske. Dodijeljenim bespovratnim sredstvima financirat će se nabava i opremanje bibliobusa, priprema i provedba aktivnosti poticanja čitanja te aktivnosti podizanja javne svijesti o važnosti čitanja za osobni razvoj i društvenu integraciju. Partner Knjižnice na projektu je Grad Bjelovar.