Programi u sklopu Erasmus+ projekta predstavljeni na Sajmu cjeloživotnog učenja 2022.

Na ovogodišnjem Sajmu cjeloživotnog učenja 26. rujna 2022. godine, u organizaciji Centar za cjeloživotno učenje i kulturu Bjelovar perdstavljeni su i mnogobrojni programi naše Knjižnice.
Između ostalih, predstavili smo i nove programe za naše korisnike koje smo organizirali u sklopu Erasmus+ projekta “Knjižnica kao središte neformalnog i informalnog učenja za odrasle”. Posjetitelji su se kroz promotivne materijale mogli upoznati s programom “Escape room u Knjižnici” i našom tematskom sobom “Slučaj ukradenog rukopisa” te ciklusom edukativnih radionica za digitalnu pismenost “Čemu služi ova tipka”.