Predstavljanje romana “Prava ljubavna priča”

Gost: Igor Baksa, autor

Igor Baksa ravnatelj je Malog teatra, glumio je u brojnim kazalištima, radi predstave za djecu, mlade i odrasle, a osim glume bavi se i glazbom. Osim kantautorskog angažmana sklada i glazbu za kazalište, a osim skladanja piše i dramske tekstove za kazalište i film. Napisao je roman Urbomanija, zbirku pripovjedaka Kotač u osmici, slikovnicu Sretna priča jednog medvjedića i priču o odrastanju Prava ljubavna priča. Književni susret uz glazbu je namijenjen za učenike viših razreda osnovne škole.

Mjesec hrvatske knjige 2024.

15. listopada, 2024.
11:00
STUDIJSKI ODJEL - Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar, Trg Eugena Kvaternika 11, 43000, Bjelovar
15. listopada, 2024.