ODGOĐENO! ASTROLOŠKO PREDAVANJE I RADIONICA – Stvari postaju osobne: Nije do tebe, do mene je!

Program je odgođen zbog bolesti predavačice.

MJESEC HRVATSKE KNJIGE 2023.  Književnost bez granica! / Nek’ ti riječ ne bude strana(c)…

GOŠĆA: Marina Đokić

Saznajte nešto više o astrologiji u interaktivnoj radionici u kojoj možete doznani kuca li Vam ljubav na vrata te koji će dio Vašeg života u narednom periodu doći pod svjetlost reflektora da mu se možete posebno posvetiti.

Marina Đokić po struci je diplomirana pravnica, ali i strastveni audiofil, kolekcionar šešira, ljubitelj prirode i planina. Oduvijek ju je privlačilo sve što je mistično, tajno i skriveno.

25. listopada, 2023.
18:00
STUDIJSKI ODJEL - Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar, Trg Eugena Kvaternika 11, 43000, Bjelovar
25. listopada, 2023.