Predstavljanje romana Mjesečari Monteriera

MJESEC HRVATSKE KNJIGE 2023. Književnost bez granica! / Nek’ ti riječ ne bude strana(c)…

Roman Mjesečari Monteriera dobitnik je Nagrade “Anto Gardaš” za najbolju knjigu pripovijedaka ili roman za djecu i mlade objavljen u 2022. godini.

Gošća sureta je autorica Morea Baničević

“Mjesečari Monteriera” fantastični je roman za mlade u kojem se autorica poigrava s napetošću, odnosom između fantastičnog i nefantastičnog svijeta. Na početku suprotstavljeni likovi postaju tolerantniji zbog svega što zajedno proživljavaju i shvaćaju da je lakše kada se prihvati druge i drugačije.

MODERATORICA: Ivana Blažeković

27. listopada, 2023.
15:00
STUDIJSKI ODJEL - Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar, Trg Eugena Kvaternika 11, 43000, Bjelovar